Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

Co znamenají kódové názvy u přileb SHOEI?

Značka SHOEI používá ve značení svých produktů několik různých zkratek a kódů, ve kterých není vždy snadné se vyznat. Nejčastějším dotazem našich zákazníků jsou kódy jako TC-2 nebo CNS-1. Pojďme si je společně rozklíčovat!

NÁZEV PŘILBY

V názvu se za jménem modelové řady (NXR, Neotec II apod.) objevuje název designové série a za ní ještě název barevné varianty ve formátu TC-1 atd. Celý název tak může vypadat například takto:

NXR Stab TC-4

NXR … modelová řada

Stab … designová série

TC-4 … barevná varianta – v tomto případě zelená

 

PARAMETRY PŘILEB

Několik různých kódových zkratek najdete i v parametrech pod každou přilbou. Typickým příkladem je označení plexi (typ vizoru) nebo typ sluneční clony. Toto kódové označení vám usnadňuje orientaci v nabídce náhradních dílů.

Pokud máte například model Neotec II a potřebujete pro něj dokoupit zabarvené plexi, stačí vám vědět příslušný kód CNS-3, podle kterého si najdete, v jakých barvách se plexi vyrábí a kolik stojí.

 

Další zkratky jako AIM nebo E.Q.R.S. jsou vysvětleny v detailním popisu u příslušného produktu, případně pro ně chystáme vlastní článek, takže nás nezapomeňte průběžně sledovat!

 

Pokud byste měli jakékoliv další dotazy ohledně pojmů nebo technologií SHOEI, neváhejte nás kontaktovat!


Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací