Přihlášení | Registrace

O nás

Společnost Scooters a.s. působí na českém trhu od roku 2001. Po letech usilovné práce jsme si vybudovali silnou pozici na trhu nejen jako úspěšný autorizovaný importér skútrů Peugeot, ale například i jako významný dodavatel motocyklového oblečení švédského výrobce Jofama pro motocyklovou divizi Policie České republiky, dále jako dodavatel velice kvalitních Portugalských helem značky Nau, které Vás určitě zaujmou svojí kvalitou a líbivým desingem.

Provozujeme vlastní prodejnu v Modřicích u Brna, kde si skútry Peugeot můžete prohlédnout i vyzkoušet. Najdete zde také kompletní nabídku motooblečení Jofama, Halvarssons, Lindstrands. Prodejna je pro naše zákazníky v sezóně otevřena pět dnů v týdnu. Nově jsme zřídili zastoupení helem Nau, stále také dovážíme výrobky firmy Malossi, zabývající se výrobou kitových sad pro skútry všech značek a výrobcem skútrových a motocyklových výfuků Giannelli. Naší snahou je poskytnout zákazníkům kvalitní a profesionální služby, naším cílem je vaše spokojenost.

Všem našim zákazník přejeme mnohoo štastných kilometrů.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací