Přihlášení | Registrace
Zveřjeněno

X-FOURTEEN

Model vlajkové lodi značky SHOEI, řada X, kde byl každý detail pečlivě propracován, získala v průběhu let úctu a chválu mnoha světových závodníků na silničních motocyklech. X-Fourteen je novou generací už tak velmi výkonnou přilby. Přilba byla vyvinutý za pomoci světových špičkových sportovců jako je Marc Marquez a Bradley Smith. Kde byl každý detail pečlivě propracován.

DESIGN

Vyvinuto za pomoci nejlepších světových jezdců. Testován v aerodynamickém tunelu SHOEI pro aerodynamiku a ventilaci na té nejvyšší úrovni. Zvýšená vysokorychlostní stabilita, při snižování negativních sil. Ventilační výkon představuje inovační chladicí systém na tvářích. Patentované komponenty nastavitelné / rotující vložky pro větší zorné pole.

AERODYNAMIKA

Testovaný v aerodynamickém tunelu SHOEI, který přináší nejvyšší aerodynamiku a stabilní přilbu X-Series. Nový tvar pláště spolu s kompletně přepracovaným, patentovaným zadním stabilizátorem navrženým tak, aby maximalizovaly vysokou rychlost a snižovaly negativní sílu na jezdce. Standardní zadní klapky mohou být nahrazeny volitelnými, užšími klapkami pro přizpůsobení aerodynamiky v závislosti na požadavcích jezdce a požadavcích na trať. Hřebeny umístěné na vrchu skořepiny a brady redukují turbulence. Odnímatelný spodní vzduchový spojler pro lepší přetahování přilby přes hlavu.

VENTILACE

Má šest přívodů vzduchu a šest výstupních otvorů optimalizovaných pro maximální průtok vzduchu. Úplně nový chladicí systém na obličejové ploše dodává vzduch do oblasti kolem hlavy jezdce. Nově umístěné boční vývody vzduchu zlepšují odtok horkého vzduchu. Ventilace má optimální aerodynamický tunel, který dokáže vyniknout i v zalehnuté závodní poloze.

CWR-F RACE Plexi štít

Chrání před 99% škodlivých UV záření slunce. Inovativní nové žebro na horním a spodním okraji zlepšují tuhost a eliminují ohyb. Exkluzivní patentované generátory Vortex redukují tření vzduchu. Nový zamykací mechanismus s dvojitým stíněním zabraňuje nechtěnému proudění vzduchu pod plexi štít. Poskytuje plochý povrch pro umístění závodních trhaček. Dodává se se systémem Pinlock® EVO.

QR-E BASE PLATE

Umožňuje rychlé a snadné záměny plexi štítů. Patentovaná pružinová technologie SHOEI zajišťuje těsnost proti větru a vodě. Zpevněné pružiny pro přesnější funkčnost. Inovativní pětistupňový rotační volič pro jemné ladění plexi.

MULTIPLY MATRIX AIM + SHELL

Vlastní technologie integruje šestivrstvou matici. Ručně položené vrstvené vrstvy skelných vláken s organickými vlákny a pryskyřicí. SHOEI má nejsilnější, nejlehčí, nejvíce pružný plášť.

DUAL-LAYER / MULTI-DENSITY EPS LINER

Poskytuje zvýšenou absorpci nárazu použitím různých hustot pěny. Umožňuje chladicímu vzduchu cestovat neomezeně přes tunely vytvořené v EPS. Přesné umístění materiálu s více hustotou EPS přináší kompaktnější a lehčí konstrukci.

Systém nouzového rychlého uvolňování (E.Q.R.S.)

Umožňuje zdravotnickému pracovníkovi v nouzi snadno a bezpečně odstranit obličejové chrániče z přilby. Přilbu lze lehce odstranit z jezdce s minimálním zatížením na krku.

3D MAX-DRY CUSTOM INTERIÉR SYSTEM

Plně odnímatelný, omyvatelný, vyměnitelný a nastavitelný interiér. Exkluzivní materiál Max-Dry pohlcuje a odvádí pot dvakrát rychleji než tradiční nylon. Úplně nový chladicí systém na obličejové ploše dodává osvěžující vzduch do této oblasti. Patentované komponenty rotující vložky zvyšují horní zorné pole v zalehnuté závodní poloze. 3D tvar, který odpovídá obrysům hlavy jezdce.


Zveřjeněno

VFX-Evo

Prohlédněte si detaily nejpropracovanější motokrosové přilby na trhu.

Číst více
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací